مجروح شدن یک شهروند بلوچ در پی تیراندازی افراد مسلح در محور بزمان_ایرانشهر

به گزارش رسانک، شامگاه چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، در پی تیراندازی افراد مسلح به سمت یک خودروی سواری در حال تردد در محور بزمان به ایرانشهر، یک شهروند بلوچ با اصابت گلوله به شدت مجروح شده و توسط مردم به بیمارستان ایرانشهر منتقل شده و تحت درمان قرار گرفت.

هویت این شهروند بلوچ، “ارسلان شهنوازی (رحمت زهی )”، ۴۰ ساله، فرزند عبدالعزیز، متاهل، دارای چهار فرزند‌ و اهل شهرستان خاش عنوان شده است.

بر اساس این گزارش، افراد مسلح لباس شخصی برای متوقف کردن خودروی ارسلان به وی ایست دادند که او و همراهش به دلیل ناشناس بودن این افراد توقف نکرده‌ و به همین دلیل توسط افراد مسلح مورد هدف گلوله قرار گرفته‌اند.

بدنبال این تیراندازی، ارسلان با اصابت چند گلوله از ناحیه شکم به شدت مجروح شده و افراد مسلح نیز پس از تیراندازی به آنها محل را ترک کرده‌اند و همراهانش، وی را به بیمارستان ایرانشهر منتقل کرده و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری کرده‌اند.

لازم به ذکر است یکی از بستگان ارسلان عنوان کرده او به گمان اینکه افرادی که جلوی او را گرفته اند سارق مسلح هستند به ایست توجه و توقف نکرده و حال این گمانه زنی وجود دارد که افراد مسلح شاید نیروهای نظامی لباس شخصی بوده اند.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*