کشته شدن سه شهروند بلوچ از جمله دو سوختبر بر اثر تصادف خودرو در رودبار

به گزارش رسانک، بامداد امروز سه‌شنبه ۷ شهریور ماه ۱۴۰۲، بر اثر برخورد دو دستگاه خودروی پراید و پژو ۴۰۵ سوختبر در محور رودبار به زهکلوت حد فاصله روستای چاه حسن، سه نفر از جمله دو سوختبر جان خود را از دست دادند.

هویت دو سوختبر بلوچ “محمود حیدرزهی”، ۳۵ ساله، فرزند دادخدا، متاهل، دارای سه فرزند و “حمید حیدرزهی”، ۳۷ ساله، فرزند غمگذار، متاهل، دارای یک فرزند، هر دو اهل روستای اسلام آباد واقع در دهستان جازموریان از توابع شهرستان رودبار اقلیم بلوچستان، عنوان شده است.

هویت دیگر شهروند بلوچ که راننده پراید بوده “محمد” فرزند سیف الله، اهل روستای چاه عالی واقع در دهستان کولگان از توابع شهرستان رودبار عنوان شده است.

گفتنی است این حادثه حوالی ساعت یک بامداد در محدوده روستای چاه حسن رخ داده و هر سه سرنشین دو خودرو در شعله های آتش جان خود را از دست داده‌اند.

لازم به ذکر است که سوختبری از معدود کارهایی است که بسیاری از شهروندان بلوچ در نقاط مختلف بلوچستان بدلیل نبود شغل مناسب و پایدار ناچاراً به کار سوختبری مشغول هستند که گاهاً خطراتی همچون تصادف و واژگونی خودرو و تیراندازی مستقیم نیروهای نظامی و امنیتی جان آنها را تهدید می کند.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*