تعطیلی مجدد باشگاه‌ها و اماکن ورزشی پهره در راستای قطع زنجیره ویروس کرونا

به گزارش رسانک با توجه به حساسیت موضوع ویروس کرونا و شرایط کنونی شهرستان پهره همه باشگاه‌های ورزشی اعم از خصوصی و دولتی از امروز یکم آذر تعطیل هستند.

عبدالغفور سنگری، رئیس اداره ورزش و جوانان پهره در این رابطه گفت: در راستای اجرای دستور العمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و با توجه به قرار گرفتن این منطقه در مناطق قرمز شیوع ویروس کرونا، بنا به تصمیم ستاد استانی برای مقابله با این بیماری، تمامی اماکن و باشگاه های ورزشی در سراسر این شهرستان از امروز یکم آذر ماه تعطیل هستند.

وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: همچنین انجام هرگونه فعالیت ورزشی تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و عدم توجه به موازین بهداشتی صادره از ستاد مبارزه با بیماری کرونا، موجبات پلمپ ۱۵ روزه واحد صنفی را فراهم خواهد کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پهره ادامه داد: ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و همراهی باشگاه‌ داران، درخواست می‌شود تا نسبت به رعایت مصوبه اخیر و تعطیلی باشگاه های ورزشی در مدت مذکور اقدام کنند.

وی تصریح کرد: امید است با همکاری و حمایت صمیمانه مسئولین، ورزشکاران و شهروندان عزیز شاهد قطع زنجیره ویروس کرونا در این منطقه و میهن عزیزمان ایران اسلامی باشیم

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*