قیمت نجومی بلیط هواپیمای چابهار به تهران و بی‌تفاوتی مسئولان نسبت به مشکلات مسافران

به گزارش رسانک، امروز یکشنبه ١٧ تیر ماه ۱۴۰۳، با توجه به گزارش‌های دریافتی و بررسی‌های انجام شده، قیمت بلیط هواپیمای مسافربری چابهار به تهران و بالعکس با قیمت های نجومی و بیش از پنج میلیون تومانی به مسافران ارائه می‌شود که این امر باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی برای مسافران شده است.

قیمت های نجومی و بی‌تفاوتی مسئولان نسبت به این مسئله در حالی است که بلیط بسیاری از مناطق از جمله کیش به تهران و یا بالعکس حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان به فروش می‌رسد.

گران فروشی بلیط هواپیما در چابهار برای خط پرواز تهران منجر به بوجود آمدن مشکلاتی برای شهروندان شده و گفته می‌شود بدلیل تعداد پروازهای کم در بسیاری از مواقع، مسافران قادر به خرید بلیط پرواز نیستند و برخی از شهروندان ناچار هستند با صرف هزینه‌های چند ده میلیونی و زمان بیشتر از وسایل نقلیه دیگر برای سفر استفاده کنند.

لازم به ذکر است که فاصله زمینی چابهار تا تهران بیش از ١٨٠٠ کیلومتر می‌باشد که بوسیله خودرو حدودا بیست ساعت طول می‌کشد تا این مسیر طی شود و مقامات رژیم جمهوری اسلامی ایران برای پیشبرد سیاست های و طرح های خود همانند “طرح توسعه سواحل بلوچستان”، چابهار را قطب اقتصادی جنوب شرق عنوان می‌کنند این در حالی است که این منطقه از کمترین امکانات برخودار است.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*